13 Μαρτίου 2015 Από Γ. Ν. Ελπίς Αθηνών για Ιωάννινα ή Άρτα Ζητείται συνάδελφος κλάδου ΔΕ χειριστών εμφανιστών για αμοιβαία μετάταξη από Γ. Ν. Αθηνών “Ελπίς”, προς τα νοσοκομεία Ιωαννίνων ή Άρτας. Επικοινωνία: κα Τσόδουλου Τηλ.: 6947 552744 Σχετικά άρθρα: Διαμονή στην Άρτα εν όψει του 8ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Το πρόγραμμα του 8ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Εξώδικος Καταγγελία προς το Ιατρικό Κέντρο Αθηνών Επιστημονική Ημερίδα για την Υπολογιστική Τομογραφία από τον ΣΤΡΑΕΠΤ Αναδημοσίευση από το “protothema.gr”